Yhteystiedot - Moontalk

Yhteystiedot

Mustalinja

Asiakaspalvelu
09 68 999 888
asiakaspalvelu@mustalinja.fi

Myynti

Yleisnumero
08 4152 4000
myynti@mustalinja.fi

Talous

Laskutus
08 4152 4080
talous@mustalinja.fi

Oulun toimipiste

Kasarmintie 21, 90130 Oulu

Etelä-Suomen toimipiste

Vuoritontuntie 22, 02200, Espoo

Lounais-Suomen toimipiste

Toinen Poikkikatu 5, toimistohuone 5, 20100, Turku

Henkilökunta

Myynti

Joni Kurra

Asiakkuuspäällikkö
Keski-Suomi ja Päijät-Häme, Kymenlaakso
08 4152 4019
joni@moontalk.com

Jaakko Nurkkala

Asiakkuuspäällikkö
Pohjois-Suomi
08 4152 4004
jaakko.nurkkala@moontalk.com

Oula Palokangas

Asiakkuuspäällikkö
Pirkanmaa ja Kanta-Häme
08 4152 4024
oula@moontalk.com

Heikki Perälä

Asiakkuuspäällikkö
Etelä-ja Keski-Pohjanmaa
08 4152 4013
heikki@moontalk.com

Markku Hylkilä

Aluejohtaja
Pohjois-Suomi
08 4152 4079
markku.hylkila@moontalk.com

Sakari Junes

Myyntijohtaja
08 4152 4007
sakari@moontalk.com

Joonas Heikkinen

Asiakkuuspäällikkö
Etelä-Suomi
08 4152 4015
joonas@moontalk.com

Kent Lindholm

Aluejohtaja
Etelä-Suomi
08 4152 4052
kent.lindholm@moontalk.com

Mika Nurhonen

Asiakkuuspäällikkö Etelä-Suomi mika.nurhonen@moontalk.com

Pasi Vepsä

Asiakkuuspäällikkö
08 4152 4032
pasi.vepsa@moontalk.com

Anton Vaaranen

Asiakkuuspäällikkö
08 4152 4059
anton.vaaranen@moontalk.com

Asiakaspalvelu

Jarno Pasma

Tekninen asiantuntija
08 4152 4022
jarno.pasma@moontalk.com

Mikael Ervasti

Mustalinja-asiantuntija
08 4152 4001
mikael@moontalk.com

Arttu Ansamaa

Tekninen asiantuntija
08 4152 4016
arttu.ansamaa@moontalk.com

Niko Hannonen

Asiakaspalvelu
08 4152 4038
niko.hannonen@moontalk.com

Janne Rytkönen

Asiakaspalvelu
08 4152 4035
janne.rytkonen@moontalk.com

Juha Tihinen

Toimitus ja koulutus

Jaakko Vanhala

Pääkouluttaja
08 4152 4006
jaakko@moontalk.com

Sami Muranen

Asiakkuusjohtaja
08 4152 4008
sami.muranen@moontalk.com

Rami Kaaresto

Toimittaja
08 4152 4011
rami.kaaresto@moontalk.com

Sami Lukin

Toimittaja
08 4152 4010
sami.lukin@moontalk.com

Anja Vuorikivi

Asiakaspalvelu, koulutus
08 4152 4092
anja@moontalk.com

Olli-Pekka Myllylä

Tuotepäällikkö
08 4152 4012
olli-pekka.myllyla@moontalk.com

Asiakashankinta

Joel Oinas-Kukkonen

Asiakashankintapäällikkö
08 4152 4026
joel.oinas-kukkonen@moontalk.com

Henri Marttila

Asiakashankkija
08 4152 4084
henri.marttila@moontalk.com

Harri Suomela

Asiakashankkija
08 4152 4083
harri.suomela@moontalk.com

Tuotekehitys

Tero Hartikainen

Liiketoimintajohtaja
09 4272 5102
tero@moontalk.com

Mika Häkkinen

Teknologiajohtaja

mika.hakkinen@moontalk.com

Tero Paavilainen

Pääohjelmistoarkkitehti, Chief Software Architect

tero.paavilainen@moontalk.com

Mikko Antila

Sovelluskehittäjä / software developer

mikko@moontalk.com

Ville Rautio

Sovelluskehittäjä / software developer

ville.rautio@moontalk.com

Vladislav Korkka

Ohjelmistokehittäjä junior / junior software developer

vladislav.korkka@moontalk.com

Jarmo Mikkilä

Talous ja hallinto

Päivi Nevanperä

Henkilöstöpäällikkö
08 4152 4020
paivi@moontalk.com

Jussi Patopuro

Toimitusjohtaja
08 4152 4005
jussi@moontalk.com

Aarne Kangas

Operatiivinen johtaja
08 4152 4002
aarne@moontalk.com

Heidi Suorsa

Controller
08 4152 4033
heidi.suorsa@moontalk.com

Lasse Nissilä

Tietohallintojohtaja
08 4152 4009
lasse@moontalk.com

Juha-Pekka Jormakka

Talousjohtaja
08 4152 4017
juha-pekka.jormakka@moontalk.com

Olli Trög

Head of CRM / Salesforce
08 4152 4000
olli.trog@moontalk.com

Henna Tauriainen

Taloushallinnon asiantuntija
08 4152 4043
henna.tauriainen@moontalk.com

Lataa mobiilivaihdevertailu

Puolueellinen mobiilivaihde -vertailu sisältää perustietopaketin mobiilivaihteesta ja sen toiminnoista. Lisäksi se tarjoaa vinkkejä eri mobiilivaihteiden vertailuun sekä hankintapäätöksen tueksi.

Lataa mobiilivaihdevertailu

Mobiilivaihde vertailu