Yhteystiedot

Oulun toimipiste

Kasarmintie 21, 90130 Oulu

Etelä-Suomen toimipiste

Vuoritontuntie 22, 02200, Espoo

Jyväskylän toimipiste

Innova 1, 4. krs, Piippukatu 11, 40100 Jyväskylä

Lounais-Suomen toimipiste

Toinen Poikkikatu 5, toimistohuone 5, 20100, Turku

Henkilökunta

Joni Kurra

Asiakkuuspäällikkö
08 4152 4019
joni@moontalk.com

Jaakko Nurkkala

Asiakkuuspäällikkö
08 4152 4004
jaakko.nurkkala@moontalk.com

Oula Palokangas

Asiakkuuspäällikkö
08 4152 4024
oula@moontalk.com

Heikki Perälä

Asiakkuuspäällikkö
08 4152 4013
heikki@moontalk.com

Pasi Vepsä

Asiakkuuspäällikkö
08 4152 4032
pasi.vepsa@moontalk.com

Anton Vaaranen

Asiakkuuspäällikkö
08 4152 4059
anton.vaaranen@moontalk.com

Jouni Pohjola

Asiakkuuspäällikkö
08 4152 4037
jouni.pohjola@moontalk.com

Jiri Karas

Asiakkuuspäällikkö
08 4152 4076
jiri.karas@moontalk.com

Antti Korhonen

Asiakkuuspäällikkö
08 4152 4064
antti.korhonen@moontalk.com

Iida Kärnä

Asiakkuuspäällikkö
08 4152 4063
iida.karna@moontalk.com

Esa Provialer

Asiakkuuspäällikkö
08 4152 4054
esa.provialer@moontalk.com

Markku Hylkilä

Aluejohtaja
Pohjois-Suomi
08 4152 4079
markku.hylkila@moontalk.com

Kent Lindholm

Aluejohtaja
Etelä-Suomi
08 4152 4052
kent.lindholm@moontalk.com

Joni Soukola

Johtaja, Yritysasiakkuudet ja kumppanuudet
08 4152 4066
joni.soukola@moontalk.com

Tero Hartikainen

Business Development Manager
tero@moontalk.com

Sakari Junes

Myyntijohtaja
08 4152 4007
sakari@moontalk.com

Jarno Pasma

Customer Success Manager
jarno.pasma@moontalk.com

Mikael Ervasti

Mustalinja-asiantuntija
mikael@moontalk.com

Arttu Ansamaa

Tekninen asiantuntija
arttu.ansamaa@moontalk.com

Niko Hannonen

Asiakaspalvelu
niko.hannonen@moontalk.com

Janne Rytkönen

Asiakaspalvelu
janne.rytkonen@moontalk.com

Juha Tihinen

Asiantuntija
juha.tihinen@moontalk.com

Jaakko Vanhala

Pääkouluttaja
08 4152 4006
jaakko@moontalk.com

Sami Muranen

Asiakkuusjohtaja
08 4152 4008
sami.muranen@moontalk.com

Rami Kaaresto

Toimittaja
rami.kaaresto@moontalk.com

Sami Lukin

Toimittaja
sami.lukin@moontalk.com

Anja Vuorikivi

Koulutus
08 4152 4092
anja@moontalk.com

Joel Oinas-Kukkonen

Asiakashankkija
08 4152 4026
joel@moontalk.com

Päivi Nevanperä

Henkilöstöpäällikkö
Vanhempainvapaalla 2024

Jussi Patopuro

Toimitusjohtaja
08 4152 4005
jussi@moontalk.com

Aarne Kangas

Operatiivinen johtaja
08 4152 4002
aarne@moontalk.com

Heidi Suorsa

Controller
08 4152 4033
heidi.suorsa@moontalk.com

Lasse Nissilä

Tietohallintojohtaja
08 4152 4009
lasse@moontalk.com

Juha-Pekka Jormakka

Talousjohtaja
08 4152 4017
juha-pekka.jormakka@moontalk.com

Olli Trög

Head of CRM / Salesforce
08 4152 4000
olli.trog@moontalk.com

Henna Tauriainen

Business Controller
08 4152 4043
henna.tauriainen@moontalk.com

Lataa mobiilivaihdevertailu

Puolueellinen mobiilivaihde -vertailu sisältää perustietopaketin mobiilivaihteesta ja sen toiminnoista. Lisäksi se tarjoaa vinkkejä eri mobiilivaihteiden vertailuun sekä hankintapäätöksen tueksi.

Lataa mobiilivaihdevertailu

  • Lisätietoja henkilötietojen käsittelystämme löydät tietosuojaselosteestamme »
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
Mobiilivaihde vertailu